16-Plugin Perspective Tiling - točící obrázek

 

                           

Stáhni si plugin:

perspective.zip

Je tam zip,takže rozbalit,obsahuje tři složky,tak jednu po druhé postupně dát do Program Fines-Photo Filtre studio-plugins. Najdeš ho ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations Návod: Uděláme si dva obrázky vedle sebe stejné velikosti 250 * 400

Do pozadí klikneme hůlkou-obrys a výplň výběru- pozadí jaké chcete.

Uděláme si dva nové bílé listy,ale větší s každé strany o asi 10,takže 260 * 410 Klikneme na elipsu,orámujeme obrázek,vezmeme to od rohu-Filtry-Stylizace-Rámeček s přechodem-šíře 20,barva dle pozadí,zkopírujeme a dáme do připraveného bílého listu,to samé s druhým obrázkem. Sloučíme všechny vrstvy.

Vybereme si první obrázek: Otevřeme si Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan mínus - 32-ok.

Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif a dáme pryč.

Vrátíme se k prvnímu obrázku(takhle ten obrázek musí vždy zůstat) Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 36-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 44-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 52-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 60-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 70-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 80-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

Vrátíme se k prvnímu obrázku,který vrátíme 1 krát šipkou zpět. Otevřít si opět ve : Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan – 89.6-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif.

A teď druhý obrázek: Otevřeme si Filtry-Filtry 8BF-MVsPlugins- Perspective Transformations a nastavíme si Focal Length na 1000 a Pan plus + 32-ok. Zkopírujeme a dáme jako nový obrázek,který vybarvíme-kyblíčkem-červená,nebo jiná barva-zprůhlednění-uložit jako gif a dáme pryč.

Postupně jako u prvních ale do plusu,další +36, +44, +52,+60, +70, +80, +89.6

Nakonec se to rozhýbe v animátoru,ale chce si to první znázornit na papíře,dle pokynů: 1. obrázek -Od největšího po nejmenší 1-8 2. obrázek -Od nejmenšího po největší, ale od 2-8 1. obrázek -Od největšího po nejmenší, ale od 2-8 2. obrázek -Od nejmenšího po největší, ale od 2-8 Zde jsem udělala náhled,jak by to mělo být v GIF animátoru poskládané,samozřejmě,že vše pod sebou a pak jen nastavit rychlost a uložit jako gif.