9-Animace hrníčku se smajlíkem:

Pro ty z vás,kteří chtějí vyzkoušet taky hrníček se smajíkama,tak tady dávám připravený,má 10 vrstev,ale ty nezkracujte,je to kvůli tomu kouři.

Stačí ho rozložit,dát podpis a ten dáte tak,že se podíváte na velikost,tento má 442x282 a uděláte si průhledný papír-uložíte jako gif a pak si ho vezmete zpátky,jinak na něj nemůžete psát.

Smajlíci-klik:

Napíšete podpis a vložíte tento průhledný papír s podpisem na hrníček,pokud bude podpis mimo,tak se vraťte k podpisu na průhl.papíru a posuňte ho a zase zkuste až se trefíte,tak pak podpis vložit na všech 10 vrstev.

1-velikost stejná jako obrázek,to je 442x282

2-napíšeš podpis-sloučit vrstvy,zkopírovat a vložit na obrázek(špatná verze)

3-dobrá verze

A pak už si jen vybrat smajloše a vkládat.

Nejlepší je smajlík s 10 vrstvy,ale pokud bude mít víc,tak ho zkrátíte třeba ob 4 vrstvu a tak.

Při přesném vkládání smajlíka : si umístěte první vrstvu smajlíka na první vrstvu hrníčku,tam kde ho chcete mít a klikněte do něj pravým tlačítkem myši- manuální nastavení-ruční a zapsat parametry na papír,které se tam ukázaly u X a Y.

Pak si zkopírujeme druhou vrstvu smajlíka,vložíme ho do druhé vrstvy hrníčku,klikneme zase pravým tlačítkem myši na smajlíka-manuální nastavení-ruční a vypsat si tam ty zapsané parametry X a Y a smajlík bude přesně tam,kde je v první vrstvě a tak opakovat 10x

 

Vaše animace dle návodu:

Agnez

Ria

elain